Русский

הרשמה לטיפולים

שולח...
צ'אט עם
נציג
יציאה
מצ'אט

ברוכים הבאים לאתר smile2me.co.il

מתי צריך לצחצח את השיניים?
חשוב מאוד לצחצח את השיניים בכל יום בבוקר ובערב. אפשר לצחצח גם לאחר ארוחת משמעותית, אבל לא חובה. ההקפדה המשמעותית ביותר היא צחצוח שיניים בלילה, מכוון שהרוק שמופרש בחלל הפה במהלך היום מסייע בשטיפת המזון והחיידקים בחלל הפה, ובלילה כמות הרוק שמופרשת בפה יורדת באופן משמעותית בזמן השינה, על כן, רצוי לישון עם פה נקי ולא לתת לחיידקים להשתולל.
מהי עששת?
מחלת העששת היא אחת המחלות הנפוצות ביותר הפוגעות באדם. המחלה שכיחה בכל הגילאים ופוגעת בשני המינים בצורה שווה. מחלת העששת נגרמת על ידי חיידק שהוא מזהם חיצוני ואם לא מטפלים בעששת מתחיל תהליך ריקבון של השיניים והוא מופיע ברמות שונות: החל מחורים בשן שאינם מורגשים, דרך חורים שהתפשטו לתוך החלק הפנימי של השן ועד לעששת קשה שפוגעת בעצב או בכלי הדם בשן ועלולה לגרום לאובדן השן.
כמה שנים מחזיק שחזור?
תהליך שחזור יכול להחזיק אצל מטופל שנים רבות וארוכות (אפילו יותר מ-20 שנה) כאשר במינימום פרק זמן שחזור טוב אמור להחזיק לא פחות מ-7 שנים.
בפועל שחזור יכול להיכשל ברגע שמתגלה בו עששת משנית (ריקבון בשוליים ) ויש להחליפו מיד.
מה כדאי לי לעשות סתימה או טיפול שורש ?
התשובה מאוד תלויה במקרה עצמו. בדרך כלל עדיף להתחיל בטיפול שמרני יותר ולא ישר בטיפול שורש, אבל ישנם מקרים שבהם העששת (ריקבון השן) הגיעה כל כך עמוק וקרוב למוך השן ויצרה פגיעה שבחלק מהמקרים היא כבר אינה הפיכה ובמצב כזה יש לבצע טיפול שורש. אבל שוב, ברוב המקרים, סתימה יכולה לעזור.
כל כמה זמן צריך ללכת לשיננית?
באופן נורמאלי יש לגשת לטיפול שיננית בכל פרק זמן של ארבעה חודשים עד חצי שנה. יש מקרים של מחלות חניכיים ו/או עישון או עבודות מורכבות מאוד על שתלים והיגיינה לקויה של הפציינט, שלעיתים יש צורך בשיננית גם כל חודשיים. ישנם מקרים מעטים, בהם גם פעם בשנה טיפול שיננית מספק בהחלט.
לאחרונה אני חש רגישות לקור בכל השיניים למה זה קורה?
בחתך הגילאים שבין 20-40 מדובר בתופעה רגישות לקור בשיניים היא תופעה שכיחה ונפוצה ואף מכונה "רגישות צווארית". תופעה זו לרוב חולפת בשימוש ממושך במשחות שיניים נוגדות רגישות דוגמת סנסודיין. התופעה מחמירה מאוד בצחצוח אגרסיבי. קיימים טיפולים נוספים להקטנת רגישות בשיניים, כך שאל תסבלו – פנו לרופא השיניים יש לנו פתרון.
ריח רע מהפה האם יש טיפול?
כמובן שיש טיפול. ברוב המקרים ריח רע מהפה מגיע מהשיניים. בטיפול ואבחון נכון ניתן לטפל בכל המקרים של ריח רע מהפה. במקרים מועטים הסיבה לכך נעוצה בדלקות בשקדים, אבחון נכון של רופא השיניים, יכול להפנות את המטופל לטיפול אצל רופא אף אוזן גרון לפתרון יעיל של הבעיה
האם יש חשיבות לגיל בו מתחילים טיפול אורתודנטי?
לגיל בו מתחילים טיפול אורתודנטי יש חשיבות רבה ביותר. טיפול אורתודונטי כשהוא נעשה בזמן הנכון הוא מצליח לנצל את תהליכי הגדילה. כדאי להגיע לייעוץ אצל אורתודנט כבר בגיל 6-7 שכן, ישנם מצבים שהתערבות מוקדמת עשויה למנוע בעיות רבות. בדרך כלל הגיל האידיאלי להתחלת טיפול, אם הכל בסדר בגילאים קודמים יותר הוא 9 ומעלה. אבל כמובן, שבכל גיל ניתן ומומלץ לבצע טיפול אורתודנטי.
מהי הלבנת שיניים?
הלבנת שיניים היא הפתרון היעיל ביותר על מנת לקבל חזרה את הצבע הלבן לשיניים ולהעלים את הכתמים והצבענים שהצטברו במהלך השנים מאוכל, שתייה, סיגריות וכו'. הלבנת שיניים מכילה חומר אשר מחמצן את שכבת הדנטין (השכבה עליה הצטברו הכתמים) ומלבין את השיניים.
חדש במרפאות

רחובות

הלבנת שיניים ב20 % הנחה

אתר חדש

אפשר לבקר אותנו באתר מובילי

אתר חדש

www.greenbuttonsolutions.com/smile2me

כתובת חדשה

מרפאתנו עברה לרח.טשרניחובסקי 67 רחובות

סיור וירטואלי

https://my.matterport.com/show/?m=a9nKrhm5TWv&utm_source=4&utm_source=4

לקוחות ממליצים

"עם סיום טיפול השיניים שבוצע על ידי ד"ר פרנקין, ברצוני להודות לו מקרב לב, עבור הטיפול המסור והסבלנות הרבה שגילה במהלך כל התקופה שבה טיפל בי. אין לתאר את היחס החם שלו ואת הסבלנות הרבה שהקדיש לי. אני עוד רוצה להודות גם לצוות המרפאה, על ההיענות המהירה והמועילה בכל בעיה שהיתה לי במהלך הטיפולים".

המשך